02632300190 – 09127804800

تعمیر پمپ آب دو پروانه در کرج | نمایندگی پمپ آب دو پروانه پنتاکس | تعمیر پمپ آب پنتاکس | نمایندگی فروش پمپ آب لوارا | تعمیر کار پمپ آب داب در کرج | سرویسکار پمپ آب کرج | نمایندگی پمپ آب دو پروانه پنتاکس کرج | نمایندگی تعمیرات پمپ کرج

پروانه پمپ آب در عملکرد آن ها نقشی اساسی دارد. به این صورت که با شروع به کار الکتروموتورها، پروانه ها نیز شروع به چرخیدن می کنند. و با این عملیات آب یا سایر سیال ها انتقال می یابند. به همین دلیل هرچه تعداد پروانه پمپ آب بیشتر باشد، قدرت پمپاژ نیز بیشتر می شود. این، پاسخی است برای این سوال که پمپ دو پروانه چیست

پمپ آب دو پروانه پنتاکس

پمپ آب دو پروانه

پمپ ها می توانند برای استفاده های صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از پمپ در مصارفی مانند کشاورزی نیز بسیار شایع است. به بیان ساده می توان استفاده از پمپ آب را برای بالا بردن فشار آب دانست. اینکه از چه پمپی برای ساختمان استفاده می شود بستگی به پارامتر های مهمی هم چون متراژ ساختمان و تعداد شیر های آب دارد. با اگاهی از این دو مولفه می توان پمپ آب مناسبی را برای استفاده انتخاب نمود.یکی از انواع پمپ های آبی که شرکت نیکاسان به بازار عرضه میکند پمپ آب بشقابی است.

پمپ آب دو پروانه چیست؟

برخی از پمپ های آب به پمپ های دو پروانه معروف هستند. پمپ های دو پروانه به دلیل کاربردی بودن و قدرت بالایی که در پمپاژ آب دارند در مصارف مختلفی هم چون ساختمان های مسکونی، بوستر های آبرسانی و آتشنشانی و … قابل استفاده می باشند. پمپ های دو پروانه را به اختصار با نام CB معرفی می کنند.

خدمات پکیج کده

  • پمپ خانگی:

پمپ هایی دو پروانه ای که با عنوان بوستر پمپ خانگی شناخته می شوند دارای بیشترین کاربرد در صنعت کشاورزی، مراکز تفریحی، اداری و … می باشد. آب مورد نیاز این مراکز اغلب از طریق پمپ های دو پروانه خانگی تامین می شود.

این نوع از پمپ ها که به پمپ های CB معروفند دارای بالاترین استفاده در مصارف ساختمانی می باشند. پروانه هایی که در این نوع از پمپ تعبیه شده است در جهت عکس هم نصب می شوند. این نوع از نصب باعث می شود تا عملکرد پمپ در بهترین حالت خود باشد. مشخصات این نوع از پمپ را می توان این گونه بیان کرد:

  • دبی 360 متر مکعب در ثانیه
  • هد: حداکثر 100 متر
  • جنس پروانه این نوع از پمپ ها از نوع نوریل و یا برنج می باشد که البته جنس این قطعه گستره دمای سیال را تعیین خواهد کرد.

پمپ آب دو پروانه پنتاکس

جنس قطعات پمپ

در معرفی متریال هایی که در ساختن پمپ دو پروانه استفاده می شود می توان بیان کرد که بدنه پمپ دو پروانه اغلب از نوع چدن می باشد. استحکام و کارایی فلز چدن برای وظیفه پمپ بهترین گزینه می باشد. جنس پروانه هایی که در پمپ وجود دارند اغلب برنج و یا نوریل می باشند. در ساخت جنس مکانیکال آن از سرامیک و یا گرانیت بهره گرفته می شود. شافت های یک پمپ دو پروانه عمدتا از جنس استیل می باشند.

خدمات پکیج کده

ویژگی های پمپ آب پنتاکس

پمپ آب دو پروانه برای پمپاژ آب تمیز مورد استفاده قرار می دهند. با استفاده از این نوع پمپ می توان فشار آب ضعیف را به یک فشار قوی تبدیل کرد. استفاده از این پمپ ها برای موارد متعددی استفاده می شود. پمپ های آب دو پروانه در دو سری تک فاز و سه فاز به تولید می رسند. موتور این نوع از پمپ ها در صورت ساخته شدن از برنج تا دمای 90 سیال را تحمل خواهند کرد. بسته به این که چه مدلی از پمپ آب دو پروانه استفاده شود این پمپ ها می توانند توانی معادل یک تا یازده اسب بخار را دارا باشند. شرکت های تولید کننده این محصولات جداولی از ویژگی های این محصولات در اختیار مشتریان قرار می دهند تا بسته به نیاز مناسب ترین خرید را داشته باشند.

پمپ آب جتی | پمپ موشکی | تعمیر پمپ آب جتی در کرج

سرویس پمپ آب کرج | نمایندگی پمپ آب کرج | تعمیر پمپ آب کرج

تعمیرات پمپ آب خطی کرج

پمپ سیرکوله پنتاکس

تعمیر پمپ آب کفکش در کرج

پکیج کده : دارای تخصص و تجربه کاری در زمینه تعمیر و سرویس، نصب پمپ آب
تعمیرکاران پمپ آب پکیج کده دوره دیده و دارای مدارک بین المللی تعمیرات پمپ آب و با تجربه می باشند
سابقه زیاد در زمینه تعمیر انواع پمپ آب ایرانی و خارجی داریم.

وقت شناس بودن تعمیرکاران پمپ آب ما و رعایت مشتری مداری و احترام از اصول ماست
سرویس دهی در تمامی مناطق کرج در کمترین زمان ممکن
هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات ،نصب و سرویس پمپ آب از شما اخذ میشود.
در صورت نیاز به استفاده از قطعات، لوازم و قطعات معتبر اورجینال و شرکتی استفاده میکنیم
بزرگترین راز اعتماد مشتریان به پکیج کده داشتن جواز کسب از اتحادیه تعمیرکاران و لوازم خانکی کرج  می باشد.

×Close search
جستجو