02632300190 – 09127804800

نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی در کرج | تعمیرات کولر گازی و اسپلیت در کرج |

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت در کرج | تعمیرکار اسپلیت در کرج | نمایندگی تعمیرات و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در کرج

تعمیر کولر گازی یکی از موارد پر اهمیت برای همه کسانی است که کولر گازی دارند که نباید این کار را به دست هر کسی بسپارند.

اگر در کرج زندگی می‌کنید نیاز دارید که از یک نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج کمک بگیرید. برای تعمیر کولر گازی در کرج بهتر است از یک مرکز تخصصی حرفه ای مانند پکیج کده کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی چگونهاانجام میشود ؟

قبل از انجام هر کاری باید به یک نکته مهم و ضروری اشاره کنیم اینکه اگر کولر گازی شما با هر گونه مشکلی رو به رو شد سریعا آن را خاموش کنید چرا که باعث آسیب زدن به قطعات حساس و گران قیمتی نظیر کمپرسور می‌شود.
قبل از شروع به تعمیر کولر گازی باید ابتدا بفهمید علت خرابی کولر گازی شما چیست؟ برای انجام اینکار در ابتدا به موارد ساده توجه کنید که در ادامه برای شما توضیح داده خواهد شد.

1.در ابتدا قبل از انجام هر کاری اگر کولر گازی شما با مشکلاتی از قبیل بوی بد دادن، باد گرم زدن و … مواجه شد می‌توانید به فیلترها توجه کنید.
در برخی موارد کثیف شدن فیلتر‌ها باعث بروز این اختلالات خواهد شد که در این صورت باید فیلتر‌ها را شستشو داده و یا آن‌ها را تعویض کنید این کار یکی از موارد سرویس کولر گازی هم می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در کرج

نمایندگی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت در کرج | نمایندگی تعمیرات  داکت اسپلیت در کرج

2. از دیگر مواردی که باید به آن توجه شود این است که برد را بررسی کنید و مطمئن شوید که همه قطعات آن سالم هستند.
این کار یک کار تخصصی است که اگر شما توانایی انجام آن را ندارید و بهتر است از نمایندگی معتبر کمک بگیرید.
تعویض خازن، رگولاتور و … از زیر مجموعه‌های این کار می‌باشند.

 

3. کمپرسور که یکی از مهم ترین قطعات کولر گازی می‌باشد در برخی موارد به دلایل مختلف دچار مشکل خواهد شد و اگر به صورت کلی بسوزد هزینه سنگینی به بار می‌آورد و به خاطر همین بهتر است در صورت بروز هر گونه مشکل سریعا آن را خاموش کنید تا از این اتفاق جلوگیری کنید.
کمپرسور در یونیت خارجی کولر گازی قرار می‌گیرد و برای تعمیر آن می‌توانید یونیت خارجی را باز کرده و مشکل کمپرسور را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مهر شهر کرج | نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت در کرج

4. یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود تعمیر کولر گازی انجام شود به اتمام رسیدن گاز کولر گازی می‌باشد.
در این حالت باید گاز کولر گازی را شارژ کنید.
نوع شارژ کولر گازی وابسته به نوع کولر گازی شما می‌باشد که در بیشتر مواقع می‌تواند علت بروز باد گرم کولر گازی شود.
در برخی موارد با اینکه گاز کولر را شارژ می‌کنید باز هم کولر شما به درستی محیط را خنک نمی‌کند باید در واقع به صورت استاندارد و مناسب شارژ گاز انجام نشده است و برای انجام اینکار باید از نمایندگی معتبر تعمیرات کولر گازی کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی در عظیمیه کرج | آموزش نصب و تعمیر کولر گازی

5. نشت لوله‌های مسی و شیلنگ‌های رابط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی یکی دیگر از مواردی است که باعث خراب شدن کولر گازی می‌شود.
در این حالت می‌توانید شیلنگ‌ها و لوله‌ها را تعویض کنید و نشتی آن‌ها را بگیرید تا قبل از اینکه به سایر قطعات ضربه وارد کنند.

 

2. یکی دیگر از قطعات کولر گازی فن می‌باشد که هوای خنک را به بیرون منتقل می‌کند و در صورت خراب شدن باعث یخ زدگی در کولر گازی می‌شود.
در این حالت اگر فن سوخته باشد می‌توانید آن را تعویض کنید ولی اگر سیم‌های آن به دلیل فرسودگی قطع شده باشند می‌توانید آن را تعمیر کنید.

 

در ادامه این نکته را به یاد داشته باشید برای تعمیر، ابتدا باید عیب یابی کولر گازی را انجام دهید و اگر توانایی انجام این کار را نداشتید می‌توانید از مراکز تخصصی کمک بگیرید.

مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی در گوهردشت کرج

کولر گازی یکی از وسایل پرکاربردی است که امروزه در بیشتر منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در اکثر اوقات که کولر گازی با مشکل روبه رو می‌شود باید از روش‌های صحیح و مناسب برای تعمیر آن استفاده کنید که در این مقاله تا حدودی شما را با آن آشنا کردیم.
و اما بهترین و راحت ترین راه حل، کمک گرفتن از مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی در کرج می‌باشد.
پیشنهاد ما به شما پکیج کده می‌باشد چرا که دارای مزایای است که در ادامه شما را با آن آشنا خواهیم کرد.

تعمیر کولر گازی یا خرید کولر گازی؟ کدام به صرفه تر است؟

اگر کولر گازی شما با مشکل روبرو شود مطمئنا این سوال برای شما پیش می‌آید که کولر خود را تعمیر کنم و یا یک کولر گازی جدید خریداری کنم؟
در جواب به این سوال شما باید بگویم که با این وضعیت راکت بازار وسایل برقی بهتر است که کولر گازی خود را تعمیر کنید چرا که تعمیر کردن کولر گازی هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید کولر گازی جدید دارد.
پس نتیجه می‌گیریم که تعمیر بسیار به صرفه تر از خرید کولر گازی می‌باشد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جهانشهر کرج | هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

چه زمانی نیاز به تعمیرکار کولر گازی داریم؟

نرخ اتحادیه تعمیر کولر گازی

در واقع هر زمانی که احساس کردید کولر گازی شما به درستی کار نمی‌کند و محیط اطراف شما را خنک نمی‌کند باید بدانید که کولر گازی به تعمیر نیاز دارد.
اگر بخواهیم به صورت واضح به زمان تعمیرات کولر گازی اشاره کنیم باید بگویم زمانی که کولر بوی بدی از خود ساطع می‌کند، کولر باد گرم می‌دهد، لوله‌های کولر گازی نشتی دارند، کولر گازی یخ می‌زند، کولر خاموش شده و روشن نمی‌شود و … .

نمایندگی تعمیر کولر گازی کرج

خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی در کرج بصورت شبانه روزی زیر 2 ساعت

وسایل مورد نیاز تعمیر کولر گازی

پکیج کده مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی در تهران، البرز، گرگان، اصفهان، رشت، مازندران، مشهد و … می‌باشد و خدمات تخصصی این شرکت نصب، سرویس و تعمیر انواع کولر گازی، تعمیر داکت اسپلیت، نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری و … می‌باشد.
تعمیرات کولر گازی در این شرکت توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می‌شود و خدماتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم از این قبیل می‌باشند.

1. تعویض فیلترهای کولر گازی

2. تعمیر کمپرسور به صورت تخصصی

3. تعویض خازن و سایر قطعات روی برد به صورت تخصصی

4. گرفتن نشتی لوله‌های مسی

5. شارژ گاز کولر گازی در صورت به اتمام رسیدن آن

6. تعمیر و یا تعویض فن

7. تعویض ترموستات

8. سرویس دستگاه به صورت کلی

و …

برای استفاده از خدمات این شرکت می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی 02632300190  ثبت کنید و از خدمات فوق العاده پکیج کده بهره مند شوید.

تعمیر کولر گازی asr در کرج

پرسش‌های متداول تعمیرات کولر گازی

زمانی که مشکلی برای کولر گازی شما به وجود می‌آید مطمئنا سوال‌هایی برای شما پیش می‌آید مانند اینکه علت خرابی کولر گازی چیست؟ که در ادامه می‌خواهیم شما را با آن‌ها آشنا کنیم.

تعمیر کولر گازی ogeneral در کرج | نمایندگی تعمیر کولر گازی lg در کرج

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی چیست؟

مهم ترین علت می‌تواند خرابی برد کولر گازی باشد و یا اینکه می‌تواند علت آن خرابی ترموستات باشد چرا که دما را به درستی تشخیص نمی‌دهد و یا سایر علت‌های دیگر که باید به درستی عیب یابی شود و سپس به تعمیر آن بپردازید.

چرا باد کولر گازی گرم است؟

علت این امر می‌تواند خالی شدن گاز کولر باشد که در این حالت باید گاز آن شارژ شود.
اگر علت باد گرم این نبود می‌تواند خرابی کمپرسور، نشتی لوله‌های مسی و … باشد که باید توسط متخصصین بررسی و تعمیر شود.

علت آب دادن کولر گازی چیست؟

علت آب دادن کولر می‌تواند نشت لوله‌ها باشد که باعث می‌شود کولر گازی آب بدهد که در این حالت باید قسمت‌هایی که نشتی دارند تعویض شوند.

نمایندگی تعمیرات و فروش کولر گازی سام در کرج

چرا باد کولر گازی بوی بد می‌دهد؟

برای پاسخ این سوال باید بگویم که علت آن می‌تواند کثیف بودن فیلتر‌ها باشد که باید تعویض و یا تمیز شوند.
یکی دیگر از علت‌های آن می‌تواند مردن حیوانات موذی و کوچک درون یونیت خارجی باشد که برای تعمیر در این حالت باید آن را از یونیت خارجی، خارج کرده و یونیت را شستشو دهید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی در کیانمهر کرج | تعمیر کولر گازی samsung در کرج

هزینه و قیمت تعمیر کولر گازی چقدر است؟

درباره هزینه  تعمیر کولر گازی باید بگویم که قیمت‌ها ثابت نیستند و امکان نوسان برای آن‌ها وجود دارد و اما در ادامه قیمت‌های حدودی برای شما نام می‌بریم تا شما با حداقل قیمت تعمیر کولر گازی آشنایی داشته باشید.

خدمات قیمت
تعویض خازن 40000 تومان
تعویض قطعات پنل 40000 تومان
تعویض کمپرسور 160000 تومان
سرویس کامل دستگاه 90000 تومان
نشت یابی و جوشکاری 70000 تومان
تعویض کنتاکتور 40000 تومان
تست سلامت موتور رایگان
تست آمپراژ دستگاه رایگان
تست ولتاژ برق تغذیه رایگان
تست فشار گاز دستگاه رایگان

“تمام قیمت‌هایی که در بالا برای تعمیر به آن‌ها اشاره کردیم فقط برای دستمزد می‌باشند و قیمت قطعات به صورت جداگانه حساب می‌شوند.”

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی‌هزینه‌های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می‌باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

برندهای تحت پوشش پکیج کده برای تعمیر کولر گازی

پکیج کده مرکز تخصصی تعمیر انواع کولر گازی در پکیج کده می‌باشد که می‌تواند تعمیرات کولر را در انواع برندهای مختلف از جمله وست پوینت، تراست، سامسونگ، بوش، جنرال، اوجنرال، ال جی، گری، میتسوبیشی، شارپ، میدیا،‌هایسنس، ایران رادیاتور، گرین و … انجام دهد.

پکیج کده نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی در کرج

پکیج کده نمایندگی مجاز تعمیر انواع کولر گازی در کرج و سایر استان‌های گرگان، اصفهان، رشت، مازندران، مشهد، البرز و … می‌باشد.
شما می‌توانید برای استفاده از خدمات تعمیر این شرکت به صورت آنلاین از طریق همین سایت و یا به صورت تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.

چرا پکیج کده؟

پکیج کده در سال 1386 شروع به فعالیت کرده و با سابقه درخشانی که دارد مطمئنا توانایی تعمیر کولر شما را به بهترین شکل ممکن دارد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مهرشهر کرج | تعمیر برد کولر گازی 24000 اینورتر ال جی

در آخر می‌خواهیم برای شما توضیح دهیم که چرا پکیج کده را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
بهتر است بدانید که در صورت نیاز به هرگونه قطعه برای تعمیر، زپکیج کده بهترین و با کیفیت ترین آن‌ها را برای شما به کار می‌برد.
یکی دیگر از مزایای پکیج کده ثبت سفارش به صورت غیر حضوری است، دیگر نیاز نیست وقت خود را برای رزرو نوبت تلف کنید شما می‌توانید به راحتی با استفاده از سایت پکیج کده هم اکنون سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا اینکه به صورت تلفنی یک نوبت رزرو کنید و در کمترین زمان ممکن تعمیر کولر در محل مورد نظر خود را انجام دهید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی کرج

چه زمانی برای تعمیر کولر گازی اقدام کنیم؟

در مواقعی که کولر گازی دچار مشکلات (یخ زدگی کولر گازی، عدم سرمایش مناسب کولر گازی، سر و صدای کولر گازی و…) شد، برای تعمیر آن اقدام کنید.

هزینه تعمیر برد کولر گازی و اسپلیت چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی همچون نوع کولر گازی ( سامسونگ، ال جی، جنرال، اجنرال و … ) و همچنین علت خرابی دستگاه و نوع قطعات کولر گازی بستگی دارد، لذا کولر گازی ابتدا توسط کارشناس عیب یابی شده و سپس قیمت تعمیر آن به شما اعلام می‌گردد.

نمایندگی کولر گازي چيگو | نمایندگی اسپلیت چیگو Chigo

نمایندگی کولر گازي جنرال | نمایندگی اسپلیت جنرال

نمایندگی کولر گازي شارپ | تعمیر اسپلیت شارپ

نمایندگی کولر گازی سامسونگ

نمایندگی کولر گازی ال جی

نمایندگی کولر گازی گری

نمایندگی کولر گازی اجنرال

نمایندگی کولر گازی مدیا

نمایندگی کولر گازی تراست

نمایندگی کولر گازي ميتسوبيشي | نمایندگی اسپلیت میتسوبیشی کرج

نمایندگی کولر گازي اورينت | نمایندگی اسپلیت اورینت کرج orient

نمایندگی کولر گازي فوجي کرج | نمایندگی تعمیر اسپلیت فوجي کرج 

نمایندگی کولر گازي آمیکو | نمایندگی اسپلیت آميکو کرج 

نمایندگی کولر گازي زانتي کرج | نمایندگی تعمیر اسپلیت زانتي کرج

نمایندگی کولر گازي توشيبا کرج | نمایندگی تعمیر اسپلیت توشيبا کرج

نمایندگی کولر گازي وستل | نمایندگی اسپلیت وستل کرج VESTEL

نمایندگی کولر گازي بوش | نمایندگی اسپلیت بوش bosch

نمایندگی کولر گازی سام | نمایندگی اسپلیت سام کرج Sam

نمایندگی کولر گازي ASR | نمایندگی اسپلیت ASR کرج

نمایندگی کولر گازي تي سي ال | نمایندگی اسپلیت تی سی ال کرج TCL

نمایندگی کولر گازی کنوود | نمایندگی اسپلیت کنوود کرج KENWOOD

نمایندگی اسپلیت تک الکتريک | کولر گازي تک الکتريک کرج

نمایندگی کولر گازي بهي | نمایندگی اسپلیت بهی کرج BEHI

نمایندگی کولر گازی فرولی | نمایندگی اسپلیت فرولی کرج FERROLI

نمایندگی کولر گازي تکنو گاز | نمایندگی اسپلیت تکنو گاز

نمایندگی کولر گازي فوجيتسو | نمایندگی اسپلیت فوجیتسو کرج FUJITSU

نمایندگی کولر گازی ریوکو | نمایندگی اسپلیت ریوکو کرج RYOKO

چگونه درخواست خود را برای تعمیر کولر گازی ثبت کنیم؟

برای ثبت درخواست تعمیر کولر گازی می‌توانید از طریق صفحه اصلی پکیج کده درخواست خود را با توجه به نوع و مدل کولر گازی به صورت آنلاین ثبت کرده و با با شماره 02632300190 یا 09127804800

تماس بگیرید.

×Close search
جستجو